AMSTERDAM
Waterlooplein 7-A AMSTERDAM
Vraagprijs € 825.000 k.k.
Vraagprijs € 825.000 k.k.
Op een unieke locatie en prachtig gelegen 3 kamer hoek appartement van circa 106 m² met balkon, berging en eigen parkeerplek in de parkeergarage onder het complex. Het appartement is gelegen op EIGEN GROND en het complex is voorzien van een lift.
Het appartement maakt deel uit van het statige monumentale appartementencomplex, het “Saskia Huys” en is gelegen op een prachtige plek centraal in Amsterdam met vanuit het appartement en balkon uitzicht op de Zwanenburgwalgracht en het legendarische Waterlooplein.
Op steenworp afstand bevinden zich vele culturele activiteiten zoals de Stopera, het Rembrandthuis, de Hermitage en de Kleine Komedie. De dagelijkse boodschappen zijn allemaal lopend te doen met om de hoek een Albert Heijn en Etos en op de Nieuwmarkt vele speciaalzaken zoals een bakker, slager en een dagelijkse markt met verse groente, fruit en kaas. Er is voldoende openbaarvervoer, tram, metro in de nabije omgeving en er is een goede verbinding met de A10 via de IJ-tunnel of de Wibautstraat.
Bij binnenkomst in het appartement via de centrale entree bereikt u door de gang de ruime en lichte woonkamer die naadloos overgaat in de open keuken. Door de vele raampartijen stroomt er een zee van licht binnen en kijkt u via de eetkamertafel in de open keuken uit over het plein en water. Aan de woonkamer grenst een royale slaap/werkkamer die thans gebruikt wordt als werkkamer/kantoor en voorzien is van een statige op maat gemaakte boekenkast. Via deze kamer heeft u ook toegang middels openslaande deuren tot het gezellige zonnige balkon met zicht op het water van de Zwanenburgwalgracht. De tweede royale slaapkamer kijkt ook uit over het water en hier is voldoende ruimte voor het creëren van een extra werkplek.
De badkamer is voorzien van een ligbad, wastafel en inloopdouche. In de gang heeft u nog de ruimte voor het ophangen van de jassen en een berging met wasmachineaansluiting, ketel en toilet.
In de onderbouw bevindt zich de berging voorzien van elektra. De parkeerplek in de parkeergarage is gesitueerd op een goede ruime plaats in de parkeergarage dicht bij de centrale entree.
Bijzonderheden:
Het betreft hier een gemeentelijk monument.
GEEN erfpacht.
Professionele beheerder van de VVE.
Parkeerplaats heeft aparte VVE.
De garage is te bereiken middels elektrisch te bedienen deur vanaf het Waterlooplein.
Gashaard is op dit moment niet werkzaam.
Badkraan werkt niet naar behoren.
Ketel uit 2005.
In tweede slaapkamer bevinden zich twee op maat gemaakte kasten.
Verkoper heeft nooit in woning gewoond, men koopt appartement in huidige staat.
Meterkast 8 groepen
Oplevering begin 2024.