ALMERE
Fokkeboom 27 ALMERE
Vraagprijs € 595.000 k.k.
Vraagprijs € 595.000 k.k.
Duurzaam wonen aan het water van de Noorderplassen in een zee van licht, rust, lucht en ruimte, omgeven door het groen van het natuurgebied Pampushout, op maar 25 min afstand van Amsterdam, Amstelveen, Diemen of ’t Gooi?
Dat kan in deze 5 kamer hoekwoning gelegen aan het water van circa 151m² met ruime inpandige berging en parkeerplaats voor de deur. De woning heeft een royaal zonnig houten buitenterras boven het water met aan twee zijde eigen water waar men via twee aanlegsteigers een boot kan aanleggen en prachtig uitzicht hebt over de Noorderplassen.
De voortuin is geheel betegeld zodat u uw auto voor de deur kunt parkeren.
Bij binnenkomst in de woning op de begane grond is er een ruime inpandige berging die ook via de geheel betegelde voortuin te bereiken is. Als u door loopt naar de achterzijde van de woning komt u in de tuin/waterkamer waar u een mooi uitzicht heeft door de vele ramen rondom die een zee van lichtinval geven. Door middel van een schuifpui en een kleine afstap komt u op het terras. In deze kamer heeft u ook de beschikking over een kleine pantry.
De woonkamer die naadloos overgaat in de moderne keuken ligt op de eerste verdieping alsmede het toilet. Voor de gezellige avonden is er een goed werkende en onderhouden open haard gestookt op hout.
De drie ruime slaapkamers, badkamer voorzien van bubbelbad, separaat tweede toilet en wasruimte liggen op de bovenste verdieping.
De gehele begane grond- en eerste verdieping vloer zijn voorzien van plavuizen met vloerverwarming en
er liggen 12 zonnepanelen op het dak. Bij de voordeur heeft u nog de beschikking over een stalen houtopslag kast.
Bij de voordeur hangt een bewakingscamera die weer aangesloten kan worden als Wifi aangesloten is.
Er bevindt zich een NS treinstation in de Muziekwijk in Almere en deze ligt op 10 min. fietsen van de woning. In deze wijk bevindt zich ook het winkelcentrum voor de dagelijkse boodschappen.
De A-6 is snel en makkelijk te bereiken richting Amsterdam, ’t Gooi of Lelystad.
Het natuurgebied “De Noorderplassen” is ruim opgezet in combinatie met het natuurgebied “Pampushout” wat het wonen in dit gebied zeer aantrekkelijk maakt. De wijk ligt op het schiereiland (Fokkeboom) waar alleen bestemmingsverkeer komt. “De Noorderplassen” heeft een sluisverbinding met het Markermeer.
Op de kop van het wijkje ligt een grote gemeenschappelijke steiger waar het eveneens heerlijk toeven is. Voor het onderhoud van deze steiger en het onderhoud van het vaarwater bent u lid van een VvE en betaald u € 40,= per kwartaal.
De supermarkt voor de dagelijkse boodschappen ligt om de hoek en het winkelcentrum van de Muziekwijk ligt op fietsafstand.
Duurzaam wonen:
Het huis heeft energielabel A.
De woning is gasloos.
12 zonnepanelen op het dak.